Evinizin Her Köşesinde İnternet

Powerline Nedir?

Mesela evinizde yerel bir ağ kurup her odadan sorunsuzca internete bağlanmak istemez misiniz? . Elektrik hattı (Powerline) adaptörleri ile bu işi çok  hızlı bir şekilde yapabiliriz.Her odadaki prizden internete bağlanabileceksiniz.Hem Kablolu Hemde Kablosuz olarak

Yeni kablo, matkapla delme işlemleri, pislik, toz, delme, kırma, dökme olmadan … Bu sayılanların hiçbirine gerek yok. Henüz yaygınlaşma aşamasında olan ve çoğu kullanıcı tarafından tam olarak ne olduğu bilinmeyen Powerline adaptörleri sayesinde evinizin her odasında bulunan standart bir priz ile evin her tarafına internet ve ağ erişimi yayabilirsiniz. Çiftler halinde ve farklı markalar da  satılan adaptörlerin birçok avantajı var:

Basit ve stabil
Evinizdeki her odada en az bir adet priz vardır. Bunlar aracılığı ile her yöne veri gönderebilir veya alabilirsiniz. Normal bir LAN ağı kurmak için matkapla delikler açıp kablo döşemeniz gerekir. Kablosuz ağ kullandığınızda ise delme işinden kurtulursunuz; fakat bu sefer de sinyal birçok duvar ve/veya tavandan geçmek zorunda kaldığı için beklenmedik bir anda kablosuz tekniğinin sınırlarına gelirsiniz!!!

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN ARAYIN